vyhledávání


Výběr značky od A do Z
A B C D E F G H I J K L M N P R S T V Y
Kategorie

Obchodní podmínky

 

Obchodní podmínky internetového obchodu Akropole.cz se řídí níže uvedeným nákupním řádem, jakož i platnou legislativou a obchodními zvyklostmi.

Provozovatelem internetového obchodu Akropole.cz je Jiří Panec, IČ 61482218, dále jen "Prodejce"  

Objednání zboží
Odesláním internetové objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky a vyjadřuje souhlas s obchodními podmínkami Prodejce. Pokud zákazník při zadávání objednávky správně vyplní e-mailovou adresu, bude mu na ni doručena kopie objednávky jako potvrzení zapsání objednávky do objednávkového systému e-shopu. Při první objednávce bude zákazníkovi rovněž zasláno přihlašovací jméno a heslo pro případné další nákupy v e-shopu, kontrolu objednávky a stavu jejího vyřizování. Pokud nedojde kopie objednávky na zadanou e-mailovou adresu, v nejbližším možném termínu nás kontaktujte.
Objednávat zboží lze rovněž telefonicky nebo e-mailem.
Objednávka je vždy považována za závaznou pro obě strany, není-li dohodnuto jinak.
Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží.

Prodej parfémů typ TESTER
Tyto výrobky se vyznačují tím, že jsou levnější než klasické balení. Testery mají totožné složení jako standardní výrobky. Liší se pouze tím, že nejsou v klasické barevné krabičce, ale v bílé, šedé, případně hnědé. V některých případech nemají krabičku vůbec. Flakon a rozprašovač jsou shodné se standardním výrobkem. POZOR, některé testery nemají na rozprašovači čepičku.

Storno objednávky

Storno objednávky ze strany nakupujícího
Objednávku lze stornovat telefonicky, případně e-mailem, pokud je stav objednávky přijatá a zboží nebylo expedováno. V případě pozdějšího zrušení objednávky má Prodejce nárok na náhradu škody, především prokazatelných nákladů spojených s expedicí zboží.

Storno objednávky ze strany prodávajícího
Provozovatel internetového obchodu má právo stornovat objednávku nebo její část v případě, že se objednané zboží během vyřizování objednávky přestane vyrábět nebo dodávat na český trh, případně se výrazným způsobem změní jeho cena. O stornu objednávky bude zákazník informován. Pokud již hodnotu objednaného zboží ve stornované objednávce uhradil, bude mu příslušná částka vrácena v nejbližším možném termínu.

 

Dodání zboží
Zboží je standardně expedováno do 4 pracovních dnů.  V případě delší dodací lhůty Vás budeme informovat. Pokud garantujeme termíny dodání zboží odesílaného prostřednictvím obchodního balíku České pošty, garance platí za předpokladu, že Česká pošta doručí balík do dvou pracovních dní od data podání.

 

Způsoby platby
Dobírka - při zaslání zboží.
Hotovost - při osobním odběru zboží.
Bankovní převod - při osobním odběru i zaslání zboží.

Podrobněji viz záložka Platba a doprava

 

Záruka a reklamace
Na veškeré nabízené zboží je poskytována plná záruka dle platných legislativních předpisů a dle záručních podmínek výrobce.

Více o zárukách a reklamacích najdete v záložce Reklamace.

 

Odstoupení od kupní smlouvy – vrácení zboží
Zboží nelze vracet v případě, že kupujícím je firma (podnikatel, právnická osoba), neboť kupní smlouva se řídí podle Obch. zák.
U zboží nakoupeného prostřednictvím internetového obchodu má kupující – nepodnikatel-fyzická osoba podle Obč. zák. právo do 14 dnů od doručení zboží na jeho vrácení bez udání důvodu. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené, nést znaky používání či jinak znehodnocené a musí obsahovat veškeré příslušenství. Následně bude zákazníkovi převedena příslušná částka, která bude snížena o poštovné a další prokazatelné náklady spojené především s expedicí.

 

Ochrana osobních dat
Prodejce si váží důvěry svých zákazníků a zavazuje se, že bude chránit jejich data, která musela být uvedena pro realizaci objednávky. Tato data nebudou v žádném případě poskytnuta třetí osobě, s výjimkou úvěrové společnosti při žádosti zákazníka o úvěr. Provozovatel využije data pouze pro běžnou komunikaci se zákazníkem.

 

Odpovědnost za správnost údajů
Prodejce upozorňuje, že informace na webových stránkách jsou zčásti přebírány od třetích stran a mohou obsahovat věcné a technické nepřesnosti či typografické chyby a mohou být aktualizovány bez předchozího upozornění. Společnost tedy nemůže bezvýhradně garantovat správnost jejich obsahu.
Prodejce nenese vůči jiné straně odpovědnost za škody, způsobené použitím informací z internetového obchodu nebo odkazovaných webových stránek.